KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10615446
nr 1061 5446
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Akvarell, Uno Stallarholm (1894-1974), Blommor, signerad. 1937, 35x29
Utrop:
800 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 18:12:16
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm